Jak zabezpieczyć instalację centralnego ogrzewania przed zjawiskami korozji i osadzania się kamienia kotłowego?

Podczas docelowego napełniania instalacji należy do wody obiegowej dodać Inhibitor korozji PROTEKTOR MULTI- METAL do c.o. w proporcji 1 l na każde 100 l wody.

Produkt ten jest przeznaczony do zapobiegania zjawiskom korozji i osadzania się kamienia kotłowego w nowych instalacjach grzewczych oraz instalacjach używanych, które zostały poddane procesom czyszczenia lub odkamieniania. Eliminuje zjawisko tworzenia się zanieczyszczeń i osadów mineralnych jak i mikrobiologicznych, a co za tym idzie zwiększa sprawność instalacji i zapobiega powstawaniu hałasu w kotłach i grzejnikach.

Zapobiega występowaniu korozji elektrolitycznej spowodowanej stosowaniem różnych metali do budowy instalacji (metale o różnym potencjale elektrochemicznym).

Można go stosować do zabezpieczenia instalacji wykonanych z następujących materiałów: stali, stali galwanizowanej, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium, aluminium lanego, miedzi, mosiądzu, brązu, CPVC, PPR, PEX, PB.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Akceptuję, nie pokazuj więcej