Bateria termostatyczna Iris

Z przyjemnością informujemy o nowym produkcie w ofercie marki Alterna. Jest to bateria termostatyczna ALTN-914408 z serii IRIS.

Najważniejszą cechą (typową dla każdej baterii termostatycznej) jest to, że bateria sama miesza wodę ciepłą z zimną by uzyskać ustawioną przez użytkownika temperaturę i „pamięta” te ustawienia. Czyli działa inaczej niż klasyczna bateria termostatyczna, gdzie użytkownik ustala poziom zmieszania wody ciepłej z zimną.

Cechą, którą ma większość baterii termostatycznych jest blokada 38°C. Pozwala w łatwy i prosty sposób ustawić na termostacie temperaturę wypływającej wody na poziomie 38°C. Ta temperatura uznawana jest za najbardziej optymalną do kąpieli pod prysznicem. Oczywiście użytkownik może ustawić inną temperaturę.

Cechą wyróżniająca ta baterię wśród innych baterii termostatycznych jest „Safe Touch”. W przypadku baterii ALTN-914408 została zmieniona konstrukcja, czego efektem jest brak zjawiska nagrzewającego się korpusu. Żeby osiągnąć ten efekt pokrętła w baterii znajdują się w odwrotnych stronach niż w standardowych bateriach termostatycznych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Akceptuję, nie pokazuj więcej