NOVI-157572

Uszczelniacz STOP-WYCIEK do C.O.

cena netto: 79,00 zł (97,17 zł brutto)

Karta charakterystyki >>

Zastosowanie:

Środek stosuje się do uszczelnienia pojawiających się mikrowycieków mogących pojawiać się w instalacjach grzewczych, a powodowanych porowatością metalowych rur i złączek.

Właściwości:

  • postać – czarny płyn
  • pH – 11,5
  • gęstość – 1,05

Środek jest rozpuszczalny w wodzie. Może być stosowany do instalacji napełnionych wodą z dodatkiem środków zapobiegających zamarzaniu, a produkowanych w oparciu o glikol monopropylenowy. Nie należy obu substancji dodawać równocześnie i nie mieszać ze sobą przed wlaniem do instalacji.

Uszczelniacz STOP-WYCIEK do c.o. można także dodawać do wody zawierającej Neutralizator i Inhibitor korozji PROTEKTOR MULTI – METAL.

Uszczelniacz STOP-WYCIEK do c.o. nie wchodzi w reakcję z materiałami z których są budowane instalacje grzewcze, takimi jak: stal, żeliwo, miedź, aluminium, CPVC, PPR, PEX, itd.

Nie blokuje i nie powoduje zarastania przewodów oraz złączek. Nie powoduje korozji złączek grzejników. Można stosować do układów ogrzewania podłogowego.

Produkty, które w postaci rozcieńczonej pozostawiamy w pracującej instalacji (Neutralizator, inhibitor korozji PROTEKTOR MULTI- METAL oraz Uszczelniacz STOP WYCIEK) mogą być dodane do tej samej wody obiegowej i pozostawione w niej aż do następnego opróżniania instalacji.

KodNazwa produktucena netto / brutto
NOVI-157572Uszczelniacz STOP-WYCIEK do C.O.79,00 zł / 97,17 zł